Klubové výhody

Náš klub nabízí všem svým členům možnost využití klubových slev u našich sportovních partnerů.

Naším hlavním sportovním partnerem je společnost SPORTAGON, která se zabývá zejména prodejem florbalového vybavení a sportovního oblečení FATPIPE, brankářského vybavení BLINDSAVE a sportovní obuvi Mizuno. Naši členi mohou využít klubovou slevu na veškeré zboží, vyjma textilu a již zlevněného zboží, které je v nabídce na webových stránkách www.sportagon.cz. Hráči A-týmu mužů pak mohou navíc využít speciální slevu na florbalové vybavení značky FATPIPE. Podrobnější informace o slevách naleznete v dokumentech v členské sekci.

Jak zboží objednat?

Individuální objednávka z pohodlí domova

Každý člen klubu si může z pohodlí domova vybrat zboží v e-shopu a v nákupním košíku následně zadat slevový kód. Slevový kód najdete v členské sekci (viz výše). Sleva se následně uplatní u zboží, na které se vztahuje (neplatí pro textil a již zlevněné zboží), poté dokončíte svoji objednávku a můžete se těšit na nové sportovní vybavení, které dorazí až k Vám domů.

Objednávka přes členskou sekci

Další možností, jak si zboží objednat a zároveň využít klubovou slevu, je objednávka přes členskou sekci (Požadavky na management / Nový požadavek na management). Zde vyberete v Kategorii možnost Objednávka zboží a vyplníte zbytek povinných polí. Po zpracování objednávky vás budeme informovat. Zboží objednáváme dle počtu objednávek, pokud objednávku chcete ve zkrácené době dodání, je nutno zaplatit poštovné.

Objednávka přes klubový email

Další možností, jak lze zboží objednat, je prostřednictvím emailové objednávky. Seznam Vámi vybraného zboží odešlete na email objednavky@fbc-rokycany.com, přičemž byste v emailu neměli zapomenout uvést jméno našeho člena. Po nastřádání více kusů zboží bude provedena hromadná objednávka. Výhodou tohoto způsobu je, že není nutné platit poštovné. Nevýhodou je pak delší čekací lhůta.