Klubové výhody

Náš klub nabízí všem svým členům možnost využití klubových slev u našich sportovních partnerů.

Naším hlavním sportovním partnerem je společnost SPORTAGON, která se zabývá prodejem florbalového vybavení a sportovního oblečení FATPIPE a sportovní obuvi Mizuno. Naši členi mohou využít klubovou slevu na veškeré zboží, vyjma textilu, které je v nabídce na webových stránkách www.fatpipe.cz. Hráči A-týmu mužů pak mohou navíc využít speciální slevu na florbalové hole a gólmanské vybavení. Více informací o slevách naleznete v členské sekci na klubové zdi.

Jak zboží objednat?

Objednávka přes členskou sekci

První možností, jak si zboží objednat a zároveň využít klubovou slevu, je objednávka přes členskou sekci (Požadavky na management / Nový požadavek na management). Zde vyberete v Kategorii možnost Objednávka zboží a vyplníte zbytek povinných polí. Po zpracování objednávky vás budeme informovat. Zboží objednáváme dle počtu objednávek, pokud objednávku chcete ve zkrácené době dodání, je nutno zaplatit poštovné.

Objednávka přes klub

Další možností, jak lze zboží objednat, je prostřednictvím emailové objednávky. Seznam Vámi vybraného zboží odešlete na email objednavky@fbc-rokycany.com, přičemž byste v emailu neměli zapomenout uvést jméno našeho člena. Po nastřádání více kusů zboží bude provedena hromadná objednávka. Výhodou tohoto způsobu je, že není nutné platit poštovné. Nevýhodou je pak delší čekací lhůta.