Dres - identita hráče

Jedním z našich největších symbolů jsou naše dresy. Mužská domácí modrá sada a venkovní modro-bílá kombinace jsou zakotveny v historii, kdy pod těmito barvami nastupují naše družstva již řadu let. V dámské verzi našich dresů je pak obsažena i barva červená. Dres jako hlavní prezentační plocha na sobě nese naše logo, znak města Rokycany, obchodní označení našich hlavních partnerů a identitu hráče (příjmení a číslo).

Právě identita hráče je pro nás velice důležitá, a proto nabízíme všem našim členům možnost zakoupení vlastního dresu s příjmením a číslem dle výběru. Nabídka volných čísel je uzpůsobena tak, aby nedocházelo ke kolizním situacím v kategoriích, kde hráč může aktuálně nastoupit. Níže na této stránce naleznete detailní postup, jak si své číslo vybrat.

Jaká je cena dresu?

Kompletní sada dresu pro elitní tým mužů a žen se skládá ze dvou trik odlišné barvy a jedněch trenýrek. Zvýhodněná cena celé sady je 1640 Kč. K první vlastní sadě dresů dostane hráč štulpny zdarma.

Mládežnickým kategoriím je standardně nabízen jen "domácí" dres, tedy jedno triko modré barvy a jedny trenky. Zvýhodněná cena této sady je 1080 Kč. K první vlastní sadě dresů dostane hráč štulpny zdarma.

Mohu si dres vyzkoušet?

Abychom zajistili správný výběr velikosti dresu, máme zakoupeny zkušební sady trik a trenek. Dres je možné si vyzkoušet ve sportovní hale Házené Rokycany během tréninků, vždy však po předchozí domluvě s panem Václavem Michálkem (M: 737 101 496) nebo Karlem Zelenkou (M: 734 528 531). U mládeže doporučujeme přítomnost rodičů, aby mohli korigovat výběr velikosti a byli s výběrem seznámeni. Trenky lze objednat v klasické nebo prodloužené verzi.

Jaké číslo si mohu vybrat?

Níže na této stránce naleznete odkaz na veřejný dokument, kde jsou uvedená všechna aktuálně obsazená čísla v daných ročnících. Červená pole značí, že číslo je obsazeno buď v nižším nebo vyšším ročníku. Vzhledem k tomu, že právě nižší ročníky mohou nastupovat o kategorii výše, je nutné tento systém dodržovat. Pokud je hráč například v mladších žácích, je vzhledem k věkovému rozdílu možné vybrat si číslo, které koliduje s již obsazeným dresem v mužích, ovšem ideální cestou je výběr z čísel bez jakékoliv kolize, aby si mohl hráč číslo "přivlastnit" a po dobu své florbalové kariéry v FBC ROKYCANY ho již nikdy nemusel měnit. Při výběru čísla tedy stačí najít tabulku se svým rokem narození a podle prázdných (bílých) polí zvolit číslo, které je k dispozici. SEZNAM ČÍSEL.

Co když z dresu vyrostu?

Trika i trenky jsou vyráběny samostatně na základě objednávky, tedy lze objednat jednotlivé části samostatně.

Jak dres objednat?

Po zvolení správné velikosti a výběru čísla zadejte objednávku přímo v členské sekci (Požadavky na management / Nový požadavek / Objednávka zboží). Po domluvě může toto zajistit zástupce vedení klubu, přesto však bude chtít námi zadaná objednávka v členské sekci Vaše potvrzení. Úhrada za dres probíhá až po kompletní realizaci objednávky výrobcem a předání dresu hráči. Dodací lhůta výrobce dresů je 4-6 týdnů.

Co se stane, když přestanu hrát florbal?

V případě, kdy některý z hráčů ukončí členství v FBC ROKYCANY, bude jeho číslo uvolněno do aktuální nabídky čísel.

Co když o dres nemám zájem?

Pokud nemáte zájem o koupi vlastního dresu, vůbec to nevadí. V takovém případě je hráči na ligová utkání zapůjčen vždy dres erární, který po skončení utkání nebo turnaje opět odevzdá trenérovi či vedoucímu družstva.


V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat vedení klubu.