Nový hráč

Informace pro zájemce

Florbalový klub FBC ROKYCANY zodpovídá za komplexní, přirozený a hlavně zdravý rozvoj sportovců. Jako správný florbalový klub dbáme na to, aby každý člen věděl, jak zdravě sportovat, předcházet zraněním, jak se slušně chovat a vystupovat.

O naše členy se starají licencovaní trenéři, kteří absolvují jak interní, tak externí školení.

Naše tréninky jsou určeny pro děti již od 5 let.

Pro sezónu 2023/2024 jsou věkové ročníky následující:

Přípravka - ročníky 2015 - 2016
Elévové, elévky - ročníky 2013 - 2014
Mladší žáci, mladší žákyně
 - ročníky 2011 - 2012
Starší žáci, starší žákyně - ročníky 2009 - 2010
Dorostenci, dorostenky - ročníky 2007 - 2008
Muži A - ročníky 2004 a starší
Muži B - ročníky 2006 a starší
Ženy - ročníky 2006 a starší

Jak se stát naším členem?

V rozpisu tréninků nejděte odpovídající věkovou kategorii a přijďte na nejbližší trénink. Doporučujeme předem si pročíst základní informace k prvnímu tréninku, veškeré související dokumenty jsou ke stažení na této stránce.

Vyzkoušejte florbal u nás po dobu 14 dnů zdarma a bez nadbytečného papírování. Proces registrace do našeho sportovního klubu bude dokončen odevzdáním vyplněné přihlášky.

Ještě před dokončením registrace je vhodné nám sdělit kontaktní email, abychom Vás pozvali do členské sekce (eos), kde jsou veškeré informace k tréninkům, dokumenty a mnoho dalšího a neunikne Vám žádná změna v rozpisu tréninků.

Ještě než hráč nastoupí k prvnímu ligovému utkání, musí absolvovat lékařskou prohlídku, která je povinná u všech registrovaných sportovců Českého florbalu. Informace k lékařské prohlídce jsou k dispozici v klubové sekci.

Pokud máte dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.