Náš klub nabízí všem svým členům možnost využití klubových slev u našich sportovních partnerů. Jedná se o sportovní značku FATPIPE, která se zabývá prodejem převážně florbalového vybavení a obchod se sportovním vybavením SANASPORT, který se specializuje na prodej sportovní obuvy značky Asics. 

fatpipe uzke

Florbalová značka Fat pipe nabízí členům našeho klubu slevu 30% na veškeré své zboží.
Katalog s nabídkou produktů této značky naleznete zde. 

Zboží si lze objednat prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně u pana Jana Barny. Objedvánky budou vyřízeny v co nejrychlejším možném termínu.
Jak již bylo řečeno, minimální sleva je 30% a k ceně bude započítáno poštovné.

 

sanasport uzke

Dalším naším partnerem je firma Sanasport.
Tento obchod nabízí členům našeho klubu slevu 30% a 20% na vybrané sportovní značky.

Sleva 30% se vztahuje na značky Asics a Mizuno a
sleva 20% na značky adidas, Asics Tiger, CEP, Columbia, Craft, Deuter, Inov-8, Jack Wolfskin, La Sportiva, Kari Traa, Mammut, Merrell, Moose, Nalgene, New Balance, Oakley, On Running, Onitsuka Tiger, Reebok, Saucony, Skinners, Slazenger.

Veškerou nabídku naleznete na stránkách www.sanasport.cz.

Objednávky budou probíhat v pravidelných měsíčních intervalech, jelikož při nákupu více jak 5 ks bot bude následná sleva 35% a poštovné se rozpočte mezi všechny objednávky. Svá přání můžete opět posílat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě zájmu o osobní objednávku jen stačí v eshopu v košíku zaškrtnout pole "Mám dárkový poukaz" a
vložit pro značky Asics a Mizuno  kód fbcrokycany30 a pro ostatní značky fbcrokycany20.